Contact

Contactgegevens

Holebifilmfestival
Diestsesteenweg 24
3010 Leuven

info@holebifilmfestival.be

Nieuwsbrief

Schrijf je in op de festivalnieuwsbrief en ontvang alle nieuwsberichten en programmapunten van het Holebifilmfestival.

Organisatie

Om elk jaar opnieuw een prachtig aanbod aan films en cultuur te kunnen bieden, heb je heel wat helpende handen nodig. Achter onze organisatie vind je een enthousiast team van meer dan 40 vrijwilligers die elk hun steentje bijdragen. Wil je hier graag deel van uitmaken, neem dan zeker eens een kijkje op onze vrijwilligerspagina.

Ons kernteam leidt dit alles in goede banen (in alfabetische volgorde):

Debby
prospectie, holebikort en sponsors
debby@holebifilmfestival.be

Eddy
coördinator en scholenwerking
eddy@holebifilmfestival.be

Freddy
pers, promo, verdeling drukwerk
freddy@holebifilmfestival.be

Gerry
prospectie, drukwerk en subsidies
gerry@holebifilmfestival.be

Herman
begroting en financiën, locaties (Vlaanderen)
herman@holebifilmfestival.be

Jorrit
communicatie, sociale media en videograaf
jorrit@holebifilmfestival.be

Wouter
Holebikort
wouter@holebifilmfestival.be

Met dank aan Eefje Sevenants

Pers

We hebben een speciale pers-pagina met algemene informatie over het Holebifilmfestival, ons logo, de key visual, digitale versies van programmaboekje, flyers en affiches en een aantal hoge-resolutiefoto’s.

© 2021 – Holebifilmfestival – info@holebifilmfestival.beprivacy verklaring

Ontworpen door Ivan Daes